1. Humanitariniai mokslai / Humanities Sciences

Permanent URI for this collection

Browse

Recent Submissions

Now showing 1 - 5 of 62
 • book
  Vilnius : Mykolo Romerio universitetas, 2010
  Šis vadovėlis nėra parengtas tradiciniu būdu: gramatika, tekstai, žodynėlis. Kadangi lotynų kalba ne filologams dėstoma labai trumpai ir tikslas yra tik pagilinti specialybės (teisės, istorijos, filosofijos) žinias, svarbu, kad studentas, mokydamasis morfologijos, fonetikos bei sintaksės, rastų kuo daugiau teisės šaltinių, frazeologijos, terminų bei romėnų juristų definicijų. Todėl į vadovėlį įtraukti netradiciniai skyriai: Romėnų teisės terminai, Apibrėžimai, Frazeologija. Šių skyrių medžiaga padės rašant kursinius, bakalaurų bei magistrų darbus, rengiant pranešimus, kai būtini Europos valstybių teisės istorijos elementai. Šiuo vadovėliu galės naudotis ne tik studentai, bet ir visi, kas savo darbe susiduria su Europos teisės istorija, lotyniškos kilmės tarptautine leksika, romėnų teisės terminais – istorikai, politikai, mokytojai.
    41  35
 • book; ;
  Vilnius : Mykolo Romerio universiteto Leidybos centras, 2009
    66  25
 • book
  Vilnius : Mykolo Romerio universitetas, 2005
  Šis vadovėlis nėra parengtas tradiciniu būdu: gramatika, tekstai, žodynėlis. Kadangi lotynų kalba ne filologams dėstoma labai trumpai ir tikslas yra tik pagilinti specialybės (teisės, istorijos, filosofijos) žinias, svarbu, kad studentas, mokydamasis morfologijos, fonetikos bei sintaksės, rastų kuo daugiau teisės šaltinių, frazeologijos, terminų bei romėnų juristų definicijų. Todėl į vadovėlį įtraukti netradiciniai skyriai: Romėnų teisės terminai, Apibrėžimai, Frazeologija. Šių skyrių medžiaga padės rašant kursinius, ba-kalaurų bei magistrų darbus, rengiant pranešimus, kai būtini Europos valstybių teisės istorijos elementai. Šiuo vadovėliu galės naudotis ne tik studentai, bet ir visi, kas savo darbe susiduria su Europos teisės istorija, lotyniškos kilmės tarptautine leksika, romėnų teisės terminais - istorikai, politikai, mokytojai.
    88  288
 • Publication
  Europos galia pasaulyje : kolektyvinė monografija
  [L’Europe en tant que puissance mondiale]
  book
  Vilnius : Mykolo Romerio universitetas, 2010
  The idea of the book was endorsed by the Cultural Centre of the French Embassy in Lithuania while the necessary financial support was kindly provided by Vilniaus Energija, a joint-stock company based on French capital.
    25  24
 • book; ;
  Vilnius : Mykolo Romerio universitetas, 2008
  Mokomasis leidinys LISTENING FOR LAW skirtas studentų klausymo ir skaitymo įgūdžiams vystyti, teisės terminams mokytis bei informacijai sisteminti. Šiuo leidiniu galėtų naudotis bakalauro ir magistro pakopų teisės bei teisės ir valdymo programų studentai, kadangi knygoje pateikta klausymo tekstų įvairiomis teisės, teisėsaugos, valstybės valdymo, demokratijos temomis. Leidinys pravers tiems, kurie domisi angliškais teisės terminais ir siekia išmokti taisyklingai kalbėti bei suprasti šnekamąją profesinę anglų kalbą. Aiški mokomojo leidinio struktūra, užduočių įvairovė ir visų garso įrašų transkripcijos leidžia naudotis leidiniu ne tik dirbant auditorijoje, bet ir mokantis savarankiškai.
    17  7